Pimapen Tamiri ve Montajı

Pimapen Tamiri ve Montajı

PVC malzeme ile yapılmış tüm ürünler gibi pencere, kapı ve balkon ürünleri de zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performanslarını göstermezler. PVC pencere ve kapılar ahşap ürünlere nazaran daha dayanıklıdır, Hatta ahşap ürünlerden çok daha uzun yıllar bozulmadan işlevlerini sürdürürler. Bunun en büyün nedenlerinden biri plastik doğramanın esnek bir yapıda olmasıdır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan pencere ve kapılar çalışmayacaktır. Pencerenizi her bozulduğunda değiştiremeyeceğiniz gerçeğini düşünürsek yıllık bakımlarla ömrünü çok daha uzatmış olacaksınız.

GaziantepPimapen.Com ekibi sizlere pimapen tamiri, pvc pencere tamiri her marka pencere kapı tamiri hizmeti vererek camlarınızdaki sorunları çözer. Uzman ekiplerle çok kısa sürede geri dönüş yaparak camlarınızdaki bütün sıkıntılardan sizi kurtarır.

Ekibimiz sizlere pimapen tamiri, pvc pencere tamiri her marka pencere kapı tamiri hizmeti vererek camlarınızdaki problemleri giderir. Uzman ekiplerle çok kısa sürede geri dönüş yaparak pencerelerinizdeki bütün arızalardan sizi kurtarır.

Size söz verdiğimiz zamanda keşif ve iş teslimi yaparak diğer firmalarla aramızdaki farkı gün geçtikçe daha fazla açıyoruz. Bize danışmadan usta çağırmayın. Müşterilerinin memnun kalması prensibiyle hareket eden firmamız 20 yıllık tecrübeli ve uzman kadrosuyla, kaliteli malzeme donanımıyla sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız.

Gaziantep ve ilçelerindeki bütün semtlere pimapen servisimiz vardır. Servis elemanlarımız pimapen tamiri ustalık sertifikasına sahiptir.

PVC Arızalarında genellikle yapılan uygulamalar

* Pencere ve Kapılarda kilit değişimi

* Kol değişimi

* Menteşe değişimi

* İspanyolet değişimi

* Kilit karşılıklarının değişimi (zamak)

* Mevcut pencere ve kapının ayarlarının yapılması

* İzolasyonunun yapılarak soğuk havanın ve yağmur suyunun içeriye girmesinin önlenmesi

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.